O nás

Společnost FNS, je společnost mladých, ambiciózních lidí, kteří si dali vysoký cíl konkurovat globálním operátorům na českém trhu. Vše co děláme, podřizujeme sebereflexi a srovnáváme s našimi zkušenostmi z předchozích praxí, či spolupráce právě s velkými nadnárodními operátory, nebo lokálními poskytovateli, kdekoli z ČR.

Řídíme se heslem, co slíbíme-splníme a nečiň jiným to, co nechceš, aby bylo činěno tobě.

Jsme flexibilní a maximálně nadšení do hledání nových řešení i alternativ, právě v oblasti služeb elektronických komunikací.

Vysoká odborná kvalifikace, spolupráce s renomovanými dodavateli v oblasti data/telco/IT a vlastní projektové oddělení, znamenají pro FNS flexibilitu a okamžitou dostupnost pro řešení všech Vašich IT potřeb.

 

Společnost Fiber Network Services, vznikla v roce 2007 a po stanovení podnikatelského záměru začala s budováním rozsáhlé optické sítě. V dnešní době pracuje rozdělena na divize výstavba a provoz, optické sítě, bezdrátové technologie a tzv. poslední míle.

 

Naší specializací jsou optické sítě, nicméně díky širokému záběru činností umíme vhodně a kvalitně kombinovat bezdrátové spoje bod>bod, včetně dodržení parametrů dostupnosti takových služeb. Z datových služeb nabízíme konektivitu do sítě Internet, datové přenosy a sítě typu MPLS, Carrier Ethernet, okruhy L1, L2, PtP a další ze spektra nejrozšířenějších datových služeb.