Domácnosti

Připojení domácností v bytových domech. Objekt je primárně připojen na páteřní optiku, koncový zákazník metalickým kabelem z rozvodu v domě. Žádné wifi a různé antény pouze pevné a stabilní spojení do internetu. Zákazník má možnost využívat z nabídky spektra rychlostí, dle svých potřeb s garancí rychlosti připojení.

Máte zájem o kvalitní a cenově příznivé připojení k internetu? Hledáte rychlejšího poskytovatele, který Vás nelimituje? Nebo Vám prostě nestačí stávající rychlost?

Obrat'te se na nás, pokud bydlíte v panelovém, či bytovém domě, možná již zde máme optickou přípojku a připojení do Vašeho bytu je jen otázkou několika kroků. V opačném případě podnikneme všechny nezbytné kroky, abychom jak Vás, tak celý dům dokázali připojit na optickou síť a poskytli Vám vysoce rychlostní a kvalitní připojení.

Na naší síti získáváte garantovanou minimální rychlost 30 Mbit, odezvu sítě max. do 10 ms a též pro případ řešení Vašich požadavků tým profesionálů k Vašim službám, na kontaktní lince +420 606 698 831.

Všichni naši zákazníci dostávají vysocerychlostní internet, v parametrech daných maximální propustností sítě. Např. naší nejčastější službou je Internet 30 Mbit za cenu 250,- Kč/ měsíčně vč. DPH.

Součástí všech našich služeb získáváte:

  • Vstup do zákaznické sekce ( zde naleznete, faktury, konfigurace, komunikace online s naším zákaznickým centrem)
  • Veřejnou IP adresu již v základní ceně Vašeho tarifu
  • Možnost sledovat TV vysílání na Vašem počítači, notebooku, nebo tabletu, za zvýhodněnou cenu jiiž od 99,- Kč/měsíčně
  • Mobilní volání za zvýhodněné ceny

 

Není Váš dům ještě připojen? Kontaktujte nás a my se postaráme, že Vy i Vaši sousedé již brzy ochutnají skutečnou rychlost a kvalitu služeb.